Schitterende witgouden collier met solitair, ontworpen en met liefde gemaakt door onze eigen goudsmid Bregje. Het collier schittert met een natuurlijke diamant van 0.64ct. Deze unieke creatie is uitgevoerd in 14K witgoud.Â
De colliers zijn verkrijgbaar in 14K witgoud, geelgoud en roségoud, met de mogelijkheid om de edelsteen naar jouw smaak aan te passen. De keuze is helemaal aan jou! Of je nu op zoek bent naar een saffier, chalcedoon of een prachtige natuurlijke kleursteen, bij ons vind je een uitgebreide collectie losse edelstenen om uit te kiezen.
Wil je een extra bijzonder tintje? ROEMER by Bregje biedt de mogelijkheid om jouw oude goud om te smelten tot een nieuw, prachtig ontwerp. Zo krijgt je goud een tweede leven in een moderne en stijlvolle creatie.
Heb je vragen of wil je een afspraak maken met Bregje? Neem gerust contact met ons op!