Deze verfijnde oorbelhangers zijn vervaardigd uit 14 karaat geelgoud en voorzien van prachtige larimar, een bijzondere edelsteen die bekendstaat om zijn helder blauwgroene kleurnuances en natuurlijke, bijna oceaanachtige tekening.
De zachte kleurverlopen en unieke structuren in de larimar geven iedere hanger een eigen karakter en zorgen voor een frisse en luxe uitstraling tijdens het dragen. De warme combinatie met geelgoud versterkt het elegante karakter van de oorhangers.
Boven de larimar is een schitterende diamantzetting van in totaal 0,38 karaat verwerkt, wat zorgt voor extra fonkeling en een verfijnde afwerking. De combinatie van diamant en larimar geeft de oorhangers een stijlvolle balans tussen luxe en natuurlijke schoonheid.
De hangers hebben een totale lengte van 32,4 mm en een steenbreedte van 7,2 mm. Het oog is geschikt voor oorringen met een maximale dikte van 3,5 mm, waardoor de hangers prachtig te combineren zijn met verschillende oorringen uit uw collectie.