Seiko Limited & Special Editions

Doelgroep


Soort artikel

Materiaal





Kleur










Uurwerk



Seiko Limited & Special Editions

Wij bij Roemer Juweliers zijn gek op Limited Editions. Dit zijn vaak de eyecatchers van het desbetreffende merk. Deze horloges worden maar in beperkte oplages gemaakt, dit maakt dat het horloge vaak niet gedragen wordt door iemand anders die u kent. Dat is toch wel zo leuk! Hoe minder horloges er gemaakt zijn, hoe unieker en specialer de horloges vaak zijn. 

Seiko Maakt regelmatig van zulk soort Limited Editions. Dit vaak ter ere van bepaalde mijlpalen, samenwerkingen of gewoon omdat ze het zo leuk vinden! Seiko geeft met deze Limited Editions liefhebbers de kans om iets speciaals aan hun collectie toe te voegen. Daarom zijn wij bij Roemer Juweliers zo'n fan van deze Limited & Special editions van Seiko!

Hieronder hebben wij onze collectie Limited & Special editions voor u op een rijtje gezet. Zo heeft u een mooi overzicht van alle speciale Seiko's die wij momenteel op voorraad hebben. Verder zorgen wij ervoor dat dit overzicht altijd up to date blijft met nieuwe speciale uitgaves, om zo u het mooiste aanbod te kunnen leveren. Heeft u vragen over bepaalde Limited Editions? Neem gerust contact met ons op, wij helpen u graag! 

block
block
Min: €0 Max: €3500

Seiko Horloge Prospex Limited Edition S23635J1

35th Anniversary Limited Edition

€2.700,00 €2.160,00

Seiko Prospex horloge Limited Edition SPB257J1

Een Limited Edition van 5500 stuks

€1.350,00 €945,00

Seiko Horloge Astron SSH113J1

Een schitterende Astron van Seiko

€2.600,00

Seiko Presage horloge Limited Edition SPB267J1

Limited Edition van 2,000 stuks met porseleinen wijzerplaat

€1.950,00

King Seiko horloge SPB285J1

King Seiko Brown herenhorloge

€1.700,00

Seiko horloge 5 Sports SRPJ39K1

Een stoer gelimiteerd Seiko horloge

€340,00
Pagina 1 van 2
Door het gebruiken van onze website, ga je akkoord met het gebruik van cookies om onze website te verbeteren. Dit bericht verbergen Meer over cookies »